هموندي

      حزب پان ايرانيست از همه ي ايرانيان ميهن پرست و آزاده عضو مي پذيرد , چنانچه تمايل داريد براي پيوستن اقدام نماييد

 

پاينده ايران

در دل پاينده ايران پيامي نهفته است

پاینده ایران

پياميست به روشني خورشيد آريايي و خروشندگي شيرانش و به گستردگي همه دشت ها و كوهها و درياهايش. به فره هي و شكوهمندي تاريخ ديرينه اش و فرازمندي و گستردگي نخستين شهرآييني اش.

پياميست به تو اي كسي كه خود را ايراني ميداني ولي ايران را نمي شناسي به تو اي كسي كه ميهن بزرگت به نيرنگ دشمنان به كشورهاي كوچكتر تكه تكه گشته است .

به تو اي فرزند رشيد ميهن كه در ايرانستانهاي جدا گشته از پيكر سرزمين مادر، روزهاي اسارت را سپري مي سازي و جداي از هم ميهنان، جور بيگانگان را بر دوش مي كشي. به تو اي ايراني كه در شهرهاي پرافتخار و تاريخي مام ميهن، بخارا و سمرقند بسر مي بري و زنجير بندگي حكومتهاي ستمگر را بر گردن خود استوار مي بيني. به تو اي هم ميهن كه زندان جدايي را به نيرنگ ميهنت افغانستان ناميده اند. و بتو اي كرد دلير كه نياكانت نخستين پرچمدار پادشاهي ميهنت بودند و امروز با پراكندگي ات آرمانهاي ايران بزرگ را در جدايي سياه مي بيني.به تو ای ایرانی ِ جای گرفته در قفقاز که که میان کشورهای بی پایه و دولت هایی ساختگی در میان فقر و خفت ،در بادکوبه و شروان و گنجه به سر می بری!

پاينده ايران سرود نگهداشت پاسارگاد و پارسه را در برابر ويرانگريهاي نيروهاي اهريمني مي سرايد. پاينده ايران چكامه پيروزي ايرانيان بر انيرانيان ،آزادگي بر بندگي ،نيك فرجامي بر بد فرجامي ِ ايرانيان است. پاينده ايران ستايش است .سخن گفتن با نوشين روان كورش است كه اندر آن واژه ي "دوباره مي سازمت ايران" نگاشته شده . دروديست بر همه ايرانيان از كيومرس تا سوشيانس و فروغيست بيكران در ژرفناي پندار ،گفتار و كردار سپنتايي ي ايرانيان باستان ،كه ايدون مي خروشند: دگرباره نام ايران و ايراني در جهان به درخشش درخواهد آمد .دوبار ايران ،ايران خواهد شد و ايرانيان ،ايراني.پاينده ايران سلام آريايست، درود و بدرود ايرانيان  است.
پاینده ایران
 

ظهور سایتهای غیر قانونی با نام حزب پان ایرانیست 

سوم تیر 89

پاینده ایران

اخیرا تعدادی وبسایت و وبلاگ با نام سازمانهای حزب پان ایرانیست توسط افراد شناخته شده یا مجهول الهویه به ثبت رسیده که در مواردی به انتشار مطالب نژادپرستانه  ,خلاف واقع یا توهین آمیز خطاب به اشخاص حقیقی, فعالین حقوق بشر یا گروههای سیاسی پرداختند که از نظر این تشکیلات فاقد اعتبار است از اینرو  ضرورت دارد بار دیگر یاد آور شویم تنها سایتهای اینترنتی حزب پان ایرانیست ,تارنمای حزبی به آدرس "پان ایرانیست دات ارگ" و سازمان جوانان حزب با نشانی "پان ایرانیست دات اینفو" می باشد و این سازمان هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب منتشر شده در وبسایتها و وبلاگها دیگر با عناوین حزبی نمی پذیرد

پاینده ایران

سازمانهای برونمرزی حزب پان ایرانیست_ تشکیلات آمریکا

لینک مطلب | نظرات  خوانندگان