هموندي

      حزب پان ايرانيست از همه ي ايرانيان ميهن پرست و آزاده عضو مي پذيرد , چنانچه تمايل داريد براي پيوستن اقدام نماييد

 

پاينده ايران

در دل پاينده ايران پيامي نهفته است

پاینده ایران

پياميست به روشني خورشيد آريايي و خروشندگي شيرانش و به گستردگي همه دشت ها و كوهها و درياهايش. به فره هي و شكوهمندي تاريخ ديرينه اش و فرازمندي و گستردگي نخستين شهرآييني اش.

پياميست به تو اي كسي كه خود را ايراني ميداني ولي ايران را نمي شناسي به تو اي كسي كه ميهن بزرگت به نيرنگ دشمنان به كشورهاي كوچكتر تكه تكه گشته است .

به تو اي فرزند رشيد ميهن كه در ايرانستانهاي جدا گشته از پيكر سرزمين مادر، روزهاي اسارت را سپري مي سازي و جداي از هم ميهنان، جور بيگانگان را بر دوش مي كشي. به تو اي ايراني كه در شهرهاي پرافتخار و تاريخي مام ميهن، بخارا و سمرقند بسر مي بري و زنجير بندگي حكومتهاي ستمگر را بر گردن خود استوار مي بيني. به تو اي هم ميهن كه زندان جدايي را به نيرنگ ميهنت افغانستان ناميده اند. و بتو اي كرد دلير كه نياكانت نخستين پرچمدار پادشاهي ميهنت بودند و امروز با پراكندگي ات آرمانهاي ايران بزرگ را در جدايي سياه مي بيني.به تو ای ایرانی ِ جای گرفته در قفقاز که که میان کشورهای بی پایه و دولت هایی ساختگی در میان فقر و خفت ،در بادکوبه و شروان و گنجه به سر می بری!

پاينده ايران سرود نگهداشت پاسارگاد و پارسه را در برابر ويرانگريهاي نيروهاي اهريمني مي سرايد. پاينده ايران چكامه پيروزي ايرانيان بر انيرانيان ،آزادگي بر بندگي ،نيك فرجامي بر بد فرجامي ِ ايرانيان است. پاينده ايران ستايش است .سخن گفتن با نوشين روان كورش است كه اندر آن واژه ي "دوباره مي سازمت ايران" نگاشته شده . دروديست بر همه ايرانيان از كيومرس تا سوشيانس و فروغيست بيكران در ژرفناي پندار ،گفتار و كردار سپنتايي ي ايرانيان باستان ،كه ايدون مي خروشند: دگرباره نام ايران و ايراني در جهان به درخشش درخواهد آمد .دوبار ايران ،ايران خواهد شد و ايرانيان ،ايراني.پاينده ايران سلام آريايست، درود و بدرود ايرانيان است.
پاینده ایران
 

دفاع از كردها دفاع از شرف ملت ايران است

هشتم تير 87

ملت بزرگوار ایران !                                

چندی است رژیم جنایتکار ترکیه ی عثمانی علاوه بر فشار هاي سياسي ، فرهنگي و نظامی و استفاده از ابزارهای  ترور و وحشت  که برعلیه ایرانیان کرد اناتولی در چند دهه ی اخیر به عنوان یک سنت سیاسی روا داشته کردان میان رودان را نیز مورد حمله های شدید لفظی و گاه حملات محدود مرزی قرار داده است.

و این در حالی است که  فرماندهان ارتش ترکیه ی عثمانی که اولین نسل کشی قرن را در پرونده ی خود دارد بر خلاف موازین حقوق بین الملل به صورت علنی و اشکار از طرح تجاوز به شمال عراق سخن می گویند. 

ما پان ايرانيست ها در اين برهه ي حساس از سرنوشت خاورميانه با قبول مسولیت در برابر تاریخ و سرنوشت ملت بزرگ ایران و همه ی جهان ستمدیده اعلام مي كنيم :

۲ـ دولت استعمار ساخته ترکیه از بزرگترین مجریان طرح های استعماری و سازمان های وابسته به آن بوده و در این وانفسای تاریخی در اندیشه جستن سود خویش از سایر ملت ها و تیره های منطقه می باشد.

2- ما پان ايرانيست ها همچون گذشته يادآور مي شويم كه "طرح استعماري خاورميانه بزرگ" در درون مرزهاي " ايران بزرگ"  قرار گرفته است و هر طرحي در منطقه بدون در نظر گرفتن منافع ملت ما و تيره هاي وابسته به آن محكوم به شكست مي باشد.

3- به دولتمردان كنوني كشورمان هشدار ميدهيم كه منافع آني و مناسبات كوتاه مدت و موقتي با دولت تركيه را بر آينده  و سرنوشت مردم كرد آناتولي  مقدم نشمرده واجازه دهد بالهای حمایتی ملت بزرگ ایران بر فراز فرزندان خود گسترده شود

4- اكنون بر همه ي گروهها و احزاب سياسي بايسته است ،نسبت به خطر حمله ارتش تركيه به شمال عراق و پيامدهاي جبران ناپذير آن هوشيار و و آگاه باشند، زيرا اين يورش _ در صورت تحقق_ نه تنها تجاوز به خاك كوردستان بلكه تجاوزبه شرف ،غرور و مرزهاي ملت ايران مي باشد.

اكنون كه  در اوج اجراي سياستهاي خاورميانه اي استعمار نو  در ميان رودان هستيم، پشتيباني از وابستگان نژادي ،زباني و ديني ملت ايران از خويشكاري هاي مهم گروه ها و احزابي است كه درد حقوق بشر و ايران دارند.

نامه ي ملا مصطفي بارزاني به كنگره ي پنجم حزب پان ايرانيست

هشتم تير 87

http://paniranist.persiangig.com/new/KURD_PANIRANIST.jpg

رهبر حزب پان ایرانیست!

 جناب آقای محسن پزشکپور رهبر گرامی پارت قهرمان پان ایرانیست چه بجاست در آستانه پنجمین کنگره حزب پر افتخاری که نشان داد جدائی های ظاهری میان تیره های یک نژاد نمی تواند پیوندهای ناگسستنی تاریخی نژاد و فرهنگی آنان را از میان بردارد پاکیزه ترین درودهای خودم و خالصانه ترین سلام پارت دموکرات کردستان حزب برادر و همه رزمندگان آزادی بخش کردستان این سوی به ویژه پیش مرگان وظیفه و قهرمان رستاخیز را به پیشگاه کنگره ی سرافراز حزب برادر و همه رزمندگان و مردان آزاده ای که در سنگر حزب شکست ناپذیر پان ایرانیست گرد آمده اند گسیل دارم. شما و حزب پر افتخار و روزنامه زرین برگ خاک و خون نه تنها در سخت ترین شرایط از رستاخیز آزادی طلب موثرترین و شدید ترین پشتیبانی را نموده اید بلکه در هر فرصت افتخارات تاریخی هم نژادان ما را چون همسایه ای بزرگ بازگو نمودید. شما به همگان آموخته اید که تیره ی کرد بنیان گذار شاهنشاهی سربلند ماد است و در کنار سواران دلاور شاهنشاهی با خود آتش فرهنگ درخشان آرین نژادان را در دل تاریک دنیای آن زمان روشن نگهداشت. به راستی در آن زمان که همه ی تیره های نژاد ما در پهنه نیاخاک خود یگانگی داشتند. جهان پیرامون ما به ویژه آریایی زبان ها در آرامش و صفای زندگی در کار ساختن و آفرینش بودند. مردان آزاده و بلند بالای نژاد ما هر یورشی که از باختر آهنگ ویرانی آسیای پرشکوه را داشت با شکست دمسازشان می کردند. نبردهای هفتصد ساله ایران و روم نشان از این قهرمانی هاست که نگذاشت آئین بردگی پرور روم از پنجه پولادین سرزمین آرین های آسیای به سوی خاورمیانه راه بگشاید.

رهبر رستاخیز و رئیس پارت دموکرات کردستان عراق

ملا مصطفی بارزانی

[بر گرفته از حاکمیت ملت شماره ۹۶ و ۹۷]

 | نظرات  خوانندگان