هموندي

      حزب پان ايرانيست از همه ي ايرانيان ميهن پرست و آزاده عضو مي پذيرد , چنانچه تمايل داريد براي پيوستن اقدام نماييد

 

پاينده ايران

در دل پاينده ايران پيامي نهفته است

پاینده ایران

پياميست به روشني خورشيد آريايي و خروشندگي شيرانش و به گستردگي همه دشت ها و كوهها و درياهايش. به فره هي و شكوهمندي تاريخ ديرينه اش و فرازمندي و گستردگي نخستين شهرآييني اش.

پياميست به تو اي كسي كه خود را ايراني ميداني ولي ايران را نمي شناسي به تو اي كسي كه ميهن بزرگت به نيرنگ دشمنان به كشورهاي كوچكتر تكه تكه گشته است .

به تو اي فرزند رشيد ميهن كه در ايرانستانهاي جدا گشته از پيكر سرزمين مادر، روزهاي اسارت را سپري مي سازي و جداي از هم ميهنان، جور بيگانگان را بر دوش مي كشي. به تو اي ايراني كه در شهرهاي پرافتخار و تاريخي مام ميهن، بخارا و سمرقند بسر مي بري و زنجير بندگي حكومتهاي ستمگر را بر گردن خود استوار مي بيني. به تو اي هم ميهن كه زندان جدايي را به نيرنگ ميهنت افغانستان ناميده اند. و بتو اي كرد دلير كه نياكانت نخستين پرچمدار پادشاهي ميهنت بودند و امروز با پراكندگي ات آرمانهاي ايران بزرگ را در جدايي سياه مي بيني.به تو ای ایرانی ِ جای گرفته در قفقاز که که میان کشورهای بی پایه و دولت هایی ساختگی در میان فقر و خفت ،در بادکوبه و شروان و گنجه به سر می بری!

پاينده ايران سرود نگهداشت پاسارگاد و پارسه را در برابر ويرانگريهاي نيروهاي اهريمني مي سرايد. پاينده ايران چكامه پيروزي ايرانيان بر انيرانيان ،آزادگي بر بندگي ،نيك فرجامي بر بد فرجامي ِ ايرانيان است. پاينده ايران ستايش است .سخن گفتن با نوشين روان كورش است كه اندر آن واژه ي "دوباره مي سازمت ايران" نگاشته شده . دروديست بر همه ايرانيان از كيومرس تا سوشيانس و فروغيست بيكران در ژرفناي پندار ،گفتار و كردار سپنتايي ي ايرانيان باستان ،كه ايدون مي خروشند: دگرباره نام ايران و ايراني در جهان به درخشش درخواهد آمد .دوبار ايران ،ايران خواهد شد و ايرانيان ،ايراني.پاينده ايران سلام آريايست، درود و بدرود ايرانيان است.
پاینده ایران
 

بزرگداشت سرور دكتر ميراني در اهواز

سوم مهر 88

10 بامداد آدینه سوم مهرماه ۱۳۸۸ خانواده دکتر میرانی هموند شورای عالی رهبری حزب و مسوول تشکیلات خوزستان،پذیرای هموندان و هواداران حزب پان ایرانیست بود.در این روز دبیر کل حزب پان ایرانیست بانو صفارپور، تنی چند از اعضای شورای عالی رهبری و مسوولین شهرستان ها، اعضای سازمان جوانان و هواداران نهضت با حضور در منزل دکتر میرانی به پاسداشت سالها مبارزه و جانفشانی این سرور بزرگوار در راه سربلندی ایران زمین، نام و یاد ایشان را گرامی داشته و به زانوی ادب و احترام از این الگوی شجاعت و متانت قدردانی نمودند.

در این مراسم ابتدا سرورعلیپور با خواندن سروده ی خود محفل را بار معنوی بخشید و سپس سرور آصف به ایراد سخن پرداخته و از حضور میهمانان بالاخص دبیر کل حزب و سروران شورای عالی رهبری قدر دانی نموده و در وصف فعالیتهای دکتر میرانی در این سالهای سخت و پر رنج سخن گفت.

بعد از آن دبیر کل حزب بانوصفار پور با اشاره به زحمات دکتر میرانی در راه سربلندی ایران زمین و حزب پان ایرانیست با اهدای لوحی یادبود به دکتر میرانی و تقدیم آن به بانو رکسانا خسروی همسر ایشان از فداکاری ایشان تقدیر بعمل آوردند.

بوسه بر دست دکتر میرانی توسط ایشان نشان تواضع ایشان و قدر شناسی اعضا از پیش کسوتان نهضت بوده که این می تواند الگویی برای همگان باشد.

پس از آن سروران جعفری و قیاسی به بیان اندیشه های حزب پرداخته و به تحلیل مسائل روز پرداختند.

سپس لوحی یادبود از ایران بزرگ از سوی جوانان حزب به سرور دکتر میرانی تقدیم شد .

حضور پر شکوه اندامان جوان و آرمان خواه در این مراسم نشان فعالیت منسجم سازمان جوانان در این سالها بوده که اشک شوق دکتر میرانی گواه این مدعاست .

پس از آن از مسوولین شهرستانهای رامهرمز، شوش و شوشتر و آبادان بدلیل کوشش های بی وقفه آنان در جذب جوانان میهن پرست به حزب پان ایرانیست تقدیر و تشکر بعمل آمد.

مراسم با سرود ملی ای ایران ای مرز پرگوهر به پایان رسید.

پاینده ایران 

  | نظرات  خوانندگان