هموندي

      حزب پان ايرانيست از همه ي ايرانيان ميهن پرست و آزاده عضو مي پذيرد , چنانچه تمايل داريد براي پيوستن اقدام نماييد

 

پاينده ايران

در دل پاينده ايران پيامي نهفته است

پاینده ایران

پياميست به روشني خورشيد آريايي و خروشندگي شيرانش و به گستردگي همه دشت ها و كوهها و درياهايش. به فره هي و شكوهمندي تاريخ ديرينه اش و فرازمندي و گستردگي نخستين شهرآييني اش.

پياميست به تو اي كسي كه خود را ايراني ميداني ولي ايران را نمي شناسي به تو اي كسي كه ميهن بزرگت به نيرنگ دشمنان به كشورهاي كوچكتر تكه تكه گشته است .

به تو اي فرزند رشيد ميهن كه در ايرانستانهاي جدا گشته از پيكر سرزمين مادر، روزهاي اسارت را سپري مي سازي و جداي از هم ميهنان، جور بيگانگان را بر دوش مي كشي. به تو اي ايراني كه در شهرهاي پرافتخار و تاريخي مام ميهن، بخارا و سمرقند بسر مي بري و زنجير بندگي حكومتهاي ستمگر را بر گردن خود استوار مي بيني. به تو اي هم ميهن كه زندان جدايي را به نيرنگ ميهنت افغانستان ناميده اند. و بتو اي كرد دلير كه نياكانت نخستين پرچمدار پادشاهي ميهنت بودند و امروز با پراكندگي ات آرمانهاي ايران بزرگ را در جدايي سياه مي بيني.به تو ای ایرانی ِ جای گرفته در قفقاز که که میان کشورهای بی پایه و دولت هایی ساختگی در میان فقر و خفت ،در بادکوبه و شروان و گنجه به سر می بری!

پاينده ايران سرود نگهداشت پاسارگاد و پارسه را در برابر ويرانگريهاي نيروهاي اهريمني مي سرايد. پاينده ايران چكامه پيروزي ايرانيان بر انيرانيان ،آزادگي بر بندگي ،نيك فرجامي بر بد فرجامي ِ ايرانيان است. پاينده ايران ستايش است .سخن گفتن با نوشين روان كورش است كه اندر آن واژه ي "دوباره مي سازمت ايران" نگاشته شده . دروديست بر همه ايرانيان از كيومرس تا سوشيانس و فروغيست بيكران در ژرفناي پندار ،گفتار و كردار سپنتايي ي ايرانيان باستان ،كه ايدون مي خروشند: دگرباره نام ايران و ايراني در جهان به درخشش درخواهد آمد .دوبار ايران ،ايران خواهد شد و ايرانيان ،ايراني.پاينده ايران سلام آريايست، درود و بدرود ايرانيان  است.
پاینده ایران
 

نشست پان ايرانيستهاي خوزستان با همراهي سرور رضا كرماني

پانزدهم  آذر 88

نشست جمعی از پان ایرانیست های خوزستان بامداد آدینه 13 آذرماه با حضور سرورگرانقدر مهندس رضا کرمانی از شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست و هیات همراه ایشان در میان استقبال گرم اندامان حزبی در اهواز برگزار گردید.

در این گردهمایی که مانند همیشه با استقبال پر شور جوانان و پیشکسوتان حزب در خوزستان روبرو بود،سرور کرمانی درباره مسائل سیاسی و رخدادهای روز و دگرگونی های درون حزبی سخنانی بیان نموده و لزوم دقت نظر و موشکافی این مسائل را یادآور شدند.
ایشان یادآوری نمودند که چنین فراز و فرودهایی در همه گروه ها و جریان های سیاسی وجود دارد و درباره حزب پان ایرانیست این مورد به تداوم حرکت ها و کوشش های حزبی خللی وارد نمی آورد چرا که حزب پان ایرانیست با توجه با پیشینه ی بیش از 60 سال کوشش های سیاسی در ایران، همیشه این آزمون های دشوار را با پیروزی پشت سر گذاشته و این روند هیچ گاه از حرکت باز نایستاده است؛

 اندیشه و مکتب پان ایرانیسم ریشه ای استوار در تاریخ و فرهنگ ایران زمین دارد

پس از آن سرور کرمانی به پرسش هایی که از سوی اندامان و هواداران حزب بیان گردید، پاسخ گفتند و در ادامه برنامه سرور آرش کیخسروی از کوشندگان جوان حزب [درتهران] و از مهمانان برنامه در سخنانی پیرامون حزب پان ایرانیست و مواضع حزب و کوشش های آن در این برهه حساس از تاریخ ملت ایران اشاراتی داشته و به مسائل روز جامعه پرداختند.در پایان این نشست، سرور ابوالفضل عابدینی به نمایندگی از جوانان پان ایرانیست خوزستان یک جلد شاهنامه فردوسی را به پاس تلاش های بیش از نیم قرن سرور مهندس کرمانی به ایشان اهدا نمود.

در ادامه ی این سفر، سرور مهندس کرمانی به همراه اندامان و هواداران پان ایرانیست به دیدار یار دیرین و مبارز خود سرور میرانی عضو شورای عالی رهبری و مسوول تشکیلات حزب در خوزستان رفته و ضمن ابراز صمیمانه ترین درودها به ایشان و همسر گرامی اش که در این روزهای سخت بیماری همواره در کنار وی بوده ؛ مراتب سپاسگزاری خود را ابراز نمودند.

سرور کرمانی که سالها مسوولیت تشکیلات پان ایرانیست در خوزستان را به عهده داشته ،با بیان اینکه دکتر میرانی یکی از چهره های شاخص و ستونهای حزب هستند،گفت: اقدامات ایشان در تشکیلات خوزستان بسیار اثر گذار بوده وسروران دیگر نیز با پیروی از آموزه های مکتب پان ایرانیسم، استوار در راه یگانگی و یکپارچگی اقوام و تیره ها و سرزمین های ایرانی گام خواهند برداشت.

پاینده ایران

به نقل از :[حزب پان ايرانيست _تشكيلات خوزستان]

 | نظرات  خوانندگان