هموندي

      حزب پان ايرانيست از همه ي ايرانيان ميهن پرست و آزاده عضو مي پذيرد , چنانچه تمايل داريد براي پيوستن اقدام نماييد

 

پاينده ايران

در دل پاينده ايران پيامي نهفته است

پاینده ایران

پياميست به روشني خورشيد آريايي و خروشندگي شيرانش و به گستردگي همه دشت ها و كوهها و درياهايش. به فره هي و شكوهمندي تاريخ ديرينه اش و فرازمندي و گستردگي نخستين شهرآييني اش.

پياميست به تو اي كسي كه خود را ايراني ميداني ولي ايران را نمي شناسي به تو اي كسي كه ميهن بزرگت به نيرنگ دشمنان به كشورهاي كوچكتر تكه تكه گشته است .

به تو اي فرزند رشيد ميهن كه در ايرانستانهاي جدا گشته از پيكر سرزمين مادر، روزهاي اسارت را سپري مي سازي و جداي از هم ميهنان، جور بيگانگان را بر دوش مي كشي. به تو اي ايراني كه در شهرهاي پرافتخار و تاريخي مام ميهن، بخارا و سمرقند بسر مي بري و زنجير بندگي حكومتهاي ستمگر را بر گردن خود استوار مي بيني. به تو اي هم ميهن كه زندان جدايي را به نيرنگ ميهنت افغانستان ناميده اند. و بتو اي كرد دلير كه نياكانت نخستين پرچمدار پادشاهي ميهنت بودند و امروز با پراكندگي ات آرمانهاي ايران بزرگ را در جدايي سياه مي بيني.به تو ای ایرانی ِ جای گرفته در قفقاز که که میان کشورهای بی پایه و دولت هایی ساختگی در میان فقر و خفت ،در بادکوبه و شروان و گنجه به سر می بری!

پاينده ايران سرود نگهداشت پاسارگاد و پارسه را در برابر ويرانگريهاي نيروهاي اهريمني مي سرايد. پاينده ايران چكامه پيروزي ايرانيان بر انيرانيان ،آزادگي بر بندگي ،نيك فرجامي بر بد فرجامي ِ ايرانيان است. پاينده ايران ستايش است .سخن گفتن با نوشين روان كورش است كه اندر آن واژه ي "دوباره مي سازمت ايران" نگاشته شده . دروديست بر همه ايرانيان از كيومرس تا سوشيانس و فروغيست بيكران در ژرفناي پندار ،گفتار و كردار سپنتايي ي ايرانيان باستان ،كه ايدون مي خروشند: دگرباره نام ايران و ايراني در جهان به درخشش درخواهد آمد .دوبار ايران ،ايران خواهد شد و ايرانيان ،ايراني.پاينده ايران سلام آريايست، درود و بدرود ايرانيان  است.
پاینده ایران
 

بیانیه ی دفترهای برونمرزی حزب پان ایرانیست

پانزدهم دی 88

بیانیه ی دفترهای آمریکایی و اروپایی حزب پان ایرانیست به مناسبت کشتارهای اخیر

پاینده ایران

 در پی تظاهرات مسالمت جویانۀ هم میهنانمان در روز ششم دی، برابر با روز عاشورا، دهها تن توسط حاکمیت فرقه‌ای به خاک و خون کشیده شده و صدها تن بازداشت شدند.   دفترهای برونمرزی حزب پان ایرانیست این جنایات را محکوم می کند و دست‌اندرکاران و سران جمهوری جهل و جنون و جنایت را مسئول این جنایات می‌داند.

بدنبال انتخابات شرم آور ریاست جمهوری و پشتیبانی وقیحانه ولی فقیه، ایرانیان آزادیخواهی که کاسۀ صبرشان لبریز شده بود به خیابان‌ها ریختند و با شجاعت و بیباکی خود حماسه‌ها آفریدند.  این دلاوران ایرانی هم‌میهنان خود را در سرتاسر گیتی غرق غرور و افتخار کردند.

 رژیم جهل و جنون، که سالهاست هرگونه مشروعیتی را برای حکومت در ایران از دست داده است، سرکوب فریاد آزادیخواهی مردم را تنها راه بیرون آمدن از منجلابی می‌داند که خود آفریده است. 

دستگاه سرکوب ولایت فقیه به کشت و کشتار خیابانی بسنده نکرد.  فعالان سیاسی و اجتماعی را به اتهمات واهی بازداشت کردند و آنها را مورد ددمنشانه‌ترین شکنجه‌ها و تجاوزات شرمگین قرار دادند. تنی چند نیز در زیر شکنجه جان باختند. شدت این جنایات به اندازه‌ای بود که سران نظام ناگزیر بدانها  اعتراف کردند و فرمان بستن بازداشتگاه کهریزک را صادر کردند.  

از جمله کسانی که بازداشت شدند سرور حسین شهریاری، عضو شورای رهبری حزب پان ایرانیست، و بتازگی چهار تن دیگر از اندامان حزب پان ایرانیست سروران بیژن جانفشان,ساسان بهمن آبادی ,شاهین زینعلی و یاشار اکبری بوده‌اند.

سران رژیم سرکوبگر ولایت مطلقۀ فقیه می‌دانند که ارتکاب این جنایات تنها پرونده جنایی سنگین آنها را سنگین‌تر خواهد کرد.  اما عاملان و دست‌اندرکاران آنها باید بدانند که اجرای فرمان مافوق در ارتکاب این جنایت‌ها در دادگاه‌های فردا باعث تبرئه آنان نخواهد شد. از آنان می‌خواهیم تا دیرنشده به صفوف مردم آزادیخواه ایران بپیوندند و از آنان درخواست بخشودگی کنند.

 دفترهای برونمرزی حزب پان ایرانیست واکنش قرون وسطایی و خشونتهای سازمان یافته رژیم را در برابر مردم قهرمان ایران محکوم می‌کند و خواستار آزادی سریع و بی قید و شرط  همۀ دستگیرشدگان غیر قانونی از جمله نامبردگان بالا است.  

پاینده ایران

دفترهای برونمرزی حزب پان ایرانیست

 | نظرات  خوانندگان