خانه » تازه ها, خبرها » اختلاسی دیگر با رقم ۱۲۰۰ میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت

اختلاسی دیگر با رقم ۱۲۰۰ میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت
۷,  آبان ,۱۳۹۵

 

photo_2016-10-29_10-17-19

 

دادستان کل کشور از اختلاس حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت خبر داد و گفت: پول‌ها از بین رفته و پرونده فعلی مطرح است البته پنج نفر از عوامل اصلی در این زمینه بازداشت‌اند.
او با اعلام اینکه در دو بانک ملی و ملت جمعاً حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان اختلاس شده و پول‌ها از بین رفته و پرونده فعلی مطرح است گفت: در این رابطه یکی از بدهکاران فراری است و از طریق دادستان تهران تحت تعقیب است و پنج نفر از عوامل اصلی نیز بازداشت شده‌اند.

وی افزود: از مجموع ۱۲۰۰ میلیارد تومان اختلاس صورت گرفته، باید بگویم که در بانک ملی ۸۰۰ میلیارد تومان بوده که ۳۰۰ میلیارد آن برگشته است. در بانک ملت هم ۳۰۰ میلیارد بوده که از مجموع ۱۲۰ میلیارد تومان برگشته و بخشی از آن در خارج از کشور از طریق پلیس اینترپل شناسایی و توقیف شده و ما به دنبال متهم اصلی هستیم.

قابل توجه است خبرهای مربوط به فساد اقتصادی و اختلاس‌ها در نظام جمهوری اسلامی که تلاش می‌شود مقدس جلوه داده شود، آنچنان زیاد و متنوع است که کم‌کم دارد از تعداد اخبار حوادث در مطبوعات کشور پیشی می‌گیرد. باید آفرین گفت به این کلید و به این نظام مقدس و مدال افتخاری به سران سه قوه جمهوری اسلامی داد.

 

اختلاسی دیگر با رقم ۱۲۰۰ میلیارد تومان در دو بانک ملی و ملت

نظرات