خانه » تازه ها, خبرها » سعید مرتضوی به دادسرا احضار شد

سعید مرتضوی به دادسرا احضار شد

۰۹ مرداد ۱۳۹۳
مصطفا ترک‌همدانی، وکیل‌ مدافع تعدادی از کارگران که از «سعید مرتضوی» رییس سابق سازمان تامین اجتماعی به اتهام تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، اختلاس و خیانت در امانت شکایت کرده‌اند از احضار مرتضوی به دادسرا خبر داد.

 

images

 

بنا بر گزارش ها مصطفا ترک‌همدانی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا سعید مرتضوی در رابطه پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی احضار شده است یا خیر؟ گفت: از سوی شعبه ۱۵دادسرای کارکنان دولت احضاریه‌ای صادر شده است که بر اساس آن رییس سابق سازمان تامین اجتماعی برای پاسخ‌گویی به اتهاماتش در این شعبه حاضر شود.

وی با بیان اینکه پرونده تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی و شکایت کارگران از مرتضوی یک جا رسیدگی می‌شوند، گفت که زمان دقیق حضور مرتضوی در دادسرا مشخص نیست و این موضوع را دادسرا اعلام می‌کند.

پس از ارسال گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی از سوی مجلس به قوه قضاییه پرونده‌ای در این زمینه مفتوح شد و پس از آن جمعی از کارگران نیز به اتهام تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، اختلاس و خیانت در امانت از مرتضوی شکایت کردند.

سخنگوی قوه قضاییه نیز اواسط اسفند ۹۲در باره آخرین وضعیت پرونده مرتضوی در بخش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی عنوان کرده بود که این پرونده همچنان در مرحله تحقیقاتی دادسرا است.
http://www.pan-iranist.info/%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%AD%D8%B6%D8%A7%D8%B1-%D8%B4/

نظرات