خانه » تازه ها, خبرها » رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: مماشات با ایران کافی است

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: مماشات با ایران کافی است
۱۵, بهمن , ۱۳۹۵

xfe8w3v2zuvpdw

 

تنها یک روز بعد از هشدار شدیدالحن دولت ترامپ به جمهوری اسلامی بخاطر آزمایش موشکی، رویترز می گوید اعضای ارشد کنگره آمریکا اعلام کرده اند از تحریم جدید ایران حمایت می کنند.

به گزارش رویترز، پل رایان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه ۱۴ بهمن گفت او با تحریم بیشتر جمهوری اسلامی موافق است.

رایان در کنفرانس خبری هفتگی با خبرنگاران گفت دولت قبلی بیش از حد با ایران مماشات کرد و من موافق فشار بیشتر بر ایران هستم چون این کشور رفتار دوستانه ای با آمریکا ندارد و باید سیاست سختگیرانه تری در قبال آنها انجام شود.

اشاره آقای رایان به دوران دولت اوباماست. جمهوریخواهان وی را متهم می کنند که در قبال ایران سختگیری های لازم را نکرده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی اصلی ترین حامی تروریسم دولتی دنیا است. آنها روی موشک‌ می‌نویسند مرگ بر آمریکا و اسرائیل. ایران کشور دوست نیست که صلح یا منافع بین‌الملل را در ذهن داشته باشد.

حمایت آرایان از تحریم بیشتر در حالی است که پیشتر، باب کورکر و جان مک کین نیز از دولت ترامپ برای هشدار به ایران بعد از آزمایش موشکی حمایت کرده بودند.

هنوز معلوم نیست دولت ترامپ قصد تحریم بیشتر ایران را دارد یا خیر، اما دو هفته پیش، سناتور مارکو روبیو و دو همکار دیگر او در سنای آمریکا طرحی برای تحریم بیشتر جمهوری اسلامی ایران ارایه کردند.

 

 

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: مماشات با ایران کافی است

نظرات