خانه » تازه ها, خبرها » دیروز، مادر از دیوار سفارت بالا رفت و امروز، پسر تحت تعقیب برای چک بی محل: «اژه ای صدور حکم جلب برای پسر معصومه ابتکار را تایید کرد»

دیروز، مادر از دیوار سفارت بالا رفت و امروز، پسر تحت تعقیب برای چک بی محل:
«اژه ای صدور حکم جلب برای پسر معصومه ابتکار را تایید کرد»
۴ بهمن۱۳۹۵

36968487849597_n

 

غلامحسین محسنی اژه‌ای روز دوشنبه چهارم بهمن در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره جلب پسر رئیس سازمان محیط زیست گفت که حکم جلب این فرد در رابطه با یک فقره چک قطعی شده است.

هفته گذشته خبرگزاری فارس گزارش داده بود که حکم جلب طه هاشمی، فرزند معصومه ابتکار، در پی فعالیت‌های اقتصادی و شراکت بر سر پروژه‌های تولیدی، به دلیل صدور چک بلامحل صادر شده است.

گفتنی است فرزند و همسر معصومه ابتکار که به عنوان مافیای اقتصادی متکی بر رانت شناخته می شوند، برای تولید مواد پتروشیمی و شمش گوگرد با یک گروه سرمایه گذار وارد شراکت شدند. بر اساس این گزارش، طه هاشمی در مقابل سرمایه گذاری این افراد چند فقره چک به آنان داد اما این شراکت او با این گروه به سرانجام نرسید و سرمایه گذاران چک‌های او را به اجرا گذاشتند.

در حالی که خبرگزاری فارس گزارش داده ماموران کلانتری هنوز امکان بازداشت پسر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را نیافته‌اند برخی خبرگزاری‌ها خبر فرار وی به خارج از کشور را منتشر کرده اند.

 
https://telegram.me/joinchat/A7n6oTuh9PSVHHk7I2eBPw

نظرات