خانه » خبرها » محسن پزشکپور رهبر فنا در آرمان نهضت پان ایرانیسم درگذشت

محسن پزشکپور (پندار) پس از سال‌ها مبارزه در راه آرمان‌های نیاخاکی و باورهای ملی در شانزدهم دی‌ماه ۱۳۸۹، جهان خاکی را بدرود گفت.

پندار با اندیشه‌ی وحدت و سرافرازی ایران بزرگ از سنین نوجوانی پای در مسیر دشوار مبارزه گذاشت و تمام زندگی پر فراز و نشیب هشتاد و اندی ساله‌ی خود را به فرمان سرنوشت در راه افزایش آگاهی و هوشیاری ملی، احقاق همه‌ی حقوق ملت ایران و تحقق حاکمیت ملت با تکیه بر اندیشه‌های ناسیونالیسم ایرانی گذراند.

آنچه که ما در این سال‌ها از کنار او بودن آموخته‌ایم، عشق به ایران، وفاداری به آرمان‌های نهضت و حزب، اخلاق‌مداری در مسیر مبارزه، تسلیم‌ناپذیری در برابر ظلم و حاکمیت‌های بریده از ملت، گذشت و ایثار، درک حقیقت، بیان حقیقت و پیروی از حقیقت، فتوت، سیاست، تدبیر، سرزندگی، قدرشناسی، بلند نظری، وقت شناسی، نظم در امور، صبوری، آرامش، امید و امید و امید بود.

سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست با این امید در مسیر آموزه‌های پندار خواهد کوشید که اندیشه‌ی وحدت‌خواهی ایران بزرگ در کانون خانواده‌ها و دل فرزندان میهنمان پای گرفته و شعله‌های بیداری، شب تیره و تاریک تجزیه و تفرقه را پایان بخشد. و به همه‌ی فرزندان ایران با هر نوع سلیقه، نقطه‌ای واحد برای حرکت به ارمغان آورد.

جوانان پان‌ایرانیست، با اندوه فراوان این غم سترگ را به همه‌ی ایرانیان و یاران پان‌ایرانیست دل‌آرامی گفته و شادی روان ایشان را از درگاه خداوند ایران‌زمین خواهان است. روانش نگهبان ایران‌زمین باد.

تهران- سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست

شامگاه ۱۶ دی‌ماه ۱۳۸۹

یک پاسخ به “محسن پزشکپور رهبر فنا در آرمان نهضت پان ایرانیسم درگذشت”

  1. بادرود
    بسیار غمگین شدم.هر چند ایشان رخت از این جهان خاکی بر بستند اما راهی که ایشان اغاز نمودند را نسل های اینده وهمچنین کنونی ادامه خواهند داد.

    پاینده ایران

    پاسخ